TOPlist

Počet zobrazení: 858          tlačiť článok

Motokrosový klub

Koniec sezóny

Koniec sezóny je tu a naši chlapci boli v ročníku 2017 úspešní,o čom svedčia aj ich úspechy v slovenských pretekoch a seriáloch.

Chlapci boli na pretekoch v Kolinanoch kde sa nachádzala endurova trat na ktorej sa išiel pretek 2H maratón a tu boli najúspešnejší:

Martin Balázs-3.miesto mx2 profi,víťaz kategórie mx2 profi

Lukáš Vilaška-3.miesto mx2 hobby,víťaz kategórie mx2 hobby

Nicolas Puliš-nedojazdil z dôvodu pádu v 2 kole a následnému zraneniu nemohol pokračovať.vitaz kategórie mx junior

V tomto seriáli ktorý má názov 2hours maratón cup chalani dosiahli perfektne výsledky a stali sa majstrami Slovenska v každej kategórii a odniesli si zlate medailí.

Další pretek sa konal v Rimavskej Sobote kde sa konal motocrossový pretek na trati v Včelinci,účasť a konkurencia bola vysoká a trat náročná keďže bolo veľa blata.

Chalani išli v 2 kategóriách a to:

Martin Balázs-mx2 hobby 8.miesto

Roman Majer-mx4 4 miesto

Sezóna je už za nami a po menšej prestávke sa začnú pripravovať na sezónu 2018 kde majú nové ciele a výzvy.

Ďakujeme za finančnú podporu obci Terany,Motorado Krupina za servis a dodávanie dielov a mazív do motocyklov,a všetkým tým ktorý nám držali palce a podporovali nás či už na preteku alebo s domova.

S pozdravom MX Team Terany.

MX TEAM TERANY

Novozaložený športový Motocrossový club Terany vznikol k 1.1.2017.

Borský Mikulaš:Martin Balázs 27.miesto

Medzinárodný 2H maraton Sered:Nicolas Karol Puliš 2.miesto(MX Junior,Martin Balázs 10.miesto(MX Hobby),Martin Haško 17.miesto(MX Hobby),Lukáš Vilaška 18.miesto(MX Hobby)

Rimavská Sobota o Pohár Motoršportu RS:Martin Balázs 3,miesto(MX2 Hobby),Roman Majer 5.miesto(MX4),Miroslav Klapal 8.miesto(MX1 Hobby),Martin Haško 17.miesto(MX2 Hobby)Lukáš Vilaška 19.miesto(MX2 Hobby)

RP Motocross Scrub Cup:Martin Balázs nedojazdený pretek kvôli následnému pádu a zraneniu

Motocross Košutka:Martin Balázs 8.miesto(MX2 Hobby),Nicolas Karol Puliš 18.miesto(MX2 Hobby)

2.Medzinárodný 2H maraton Sereď:Martin Balázs 2.miesto(MX2 Profi), Nicolas Karol Puliš 2.miesto(MX Junior),Lukáš Vilaška 3.miesto(MX2 Hobby)

RP Motocross Srub Cup:Martin Balázs 23.miesto (MX2 Hobby)

Motocross a Quadcross Ostrihom(Maďarsko):Martin Balázs 1.Miesto(MX2 Hobby)

Naši chlapci odjazdili prvú polovicu sezóny a cez letnú prestávku sa pripravujú na druhú polovicu.

Ďakujeme za podporu obci Terany že sme mohli štartovať na hore uvedených podujatiach ďalej Motorado Krupina (motoservis )za servis a dodávanie náhradných dielov a maziva.